fbpx Üst bar özel içeriği

Three-S Modüller

Uygulamanın işletmeniz için neleri sağlayabileceğini keşfedin.

Rut Yönetimi

Hizmet verdiğiniz perakende satış noktalarının GPS konumlarını harita üzerinden kuş bakışı görerek kolaylıkla rut planlamalarını yapabilirsiniz.

Fiyat Analizleri

Ekibinizin ziyaret ettiği tüm satış noktalarındaki ürünlerinizin ve rakip ürünlerin satış fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.

Teşhir Raporları

Teşhir ve aktivitelerin resimleri çekilerek standartlara uygunluğu kontrol altında tutulabilir ve arşivlenebilir.

Ürün Penetrasyon

Ürünlerinizin satış noktalarındaki bulunurluğunu kontrol edin. Penetrasyon stratejilerinizi etkinleştirin.

Problem ve Not Yönetimi

Sahadan gelen problem ve notları toplayıp, kolaylıkla analiz edebilirsiniz.

Raf Resimleri

Raf resimlerini çekip plonogram uyumlarını denetleyebilirsiniz.

Raf Ön Yüz Takibi

Ekiplerinizce toplanan ürünlerinizin ve rakip ürünlerin ön yüz bilgilerini kullanarak raf payı analizleri yapabilirisiniz.

Stok Takibi

Stok kontrol modülü ile ürünlerinizi yoka düşmesini önleyip satış kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Maliyet Analizleri

Maliyet modülü sayesinde nokta bazında ve ana market bazında personellerinizin harcadıkları eforu zaman ve TL bazında takip edebilirsiniz.

Teşhir Yarışmaları

Bölge, ekip ve kişi bazında Teşhir yarışmaları düzenleyip teşhir tiplerine puan vererek ekiplerinizin performanslarını artmasını sağlayabilir ve oyunlaştırma yoluyla işlerini daha eğlenceli bir şekilde yapmaları için motive edebilirsiniz.

Broşür

Ekiplerinizce sahadan toplanan insert ve leaflet’ lerin bilgilerini resimleri dahil görebilir ve çok çeşitli analizler yapabilirsiniz.

Ziyaret Performansları

Ekipleriniz ziyaret performanslarını gün, hafta, ay bazında takip edebilir. Rout içi ve Rout dışı uyumlarını kullanılan izinler dahil olacak şekilde analiz edebilirsiniz.

POP Malzemeleri

Üzerinde büyük bir hassasiyetle çalışarak geliştirmiş olduğumuz bu modül sayesinde POP malzemelerinizi takip edebilirsiniz.

Anket

İhtiyacınız olan anketleri tanımlayabilir, gelen cevapları analiz edebilir ve Excel’e aktarabilirsiniz. Anket soru cevapları çoktan seçmeli, tek seçimli ve açıklama girilecek şekilde tanımlanabilir. Form tanımları bölge, nokta, personel bazında planlanabilir.

Görev

Three-S görev modülü ile bölge, nokta, personel bazında görevler tanımlanabilir. Tanımlanan görevlere resim çekme zorunluluğu eklenebilir. Görev cevapları detaylı olarak raporlanabilir ve Excel’e aktarılabilir.

Sayfa başına kaydırma butonu.