fbpx Üst bar özel içeriği
Kuruluş Hikayemiz

2003 yılında kurulan Açılımsoft Yazılım Teknoloji A.Ş. kuruluşundan itibaren satış ve dağıtım sektörüne yönelik bir işletmenin, tüm iş süreçlerini kapsayan uçtan uca ticari ve mobil yazılım uygulamaları geliştirmektedir.

Great Place to Work® sertifikasına sahip olan Açılımsoft Yazılım Teknoloji A.Ş. aynı zamanda yazılım teknolojileri alanında araştırma ve geliştirmeye yatırım yapan bir teknoloji firması olma özelliğine de sahiptir. Bu kapsamda yürüttüğü özgün projeler sebebiyle 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesine girmiş ve faaliyetlerine burada devam etmektedir.

2022 itibariyle Açılımsoft önemli bir yatırım alarak Türkiye’nin en değerli 100 markasından biri olan ARD Holding bünyesine dahil olmuştur.

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen ARD HOLDİNG, her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holding şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; özellikle bilişim ve sağlık alanlarında köklü geçmişleriyle yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan ARD HOLDİNG, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir.

Açılımsoft ARD Holding Bünyesine Dahil Oldu

ARD HOLDİNG, 2006 yılından beri Türkiye ve Dünya pazarında büyük iştiraklerde bulunan firmaların bir kurumsal kimlik altında bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Günümüzde Bilişim, Sağlık, Savunma, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık ana başlıkları altında toplanan Holding şirketlerinin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir.

Neler Yapıyoruz?

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin Bayi Yönetimi, Ticari Muhasebe, Mobil Saha Satış Otomasyonu ve Saha Ekip Yönetim süreçlerini kapsayan ürünleşmiş mobil, masaüstü ve web tabanlı iş uygulamaları geliştiriyoruz.

Açılımsoft’da geliştirdiğimiz ürünler ve vermekte olduğumuz hizmetlerle orta büyüklükteki firmalardan çok uluslu Dünya şirketlerine kadar farklı ticari ölçeklerdeki müşterilerimizin özgün ve sektörel gereksinimlerine hitap ediyoruz.

Sistemlerimizde çoklu dil desteği ve yerelleştirme seçenekleriyle birlikte müşterilerimizin küresel operasyonlarındaki gereksinimlerini projelendirip çözümlerimizi hayata geçirerek tüm Dünya operasyonlarını tek merkezden yönetim ve kontrol olanağı sağlıyoruz.

İşletmenizin ihtiyacını birlikte belirleyerek, tamamı hazır fonksiyonlardan oluşan uygun maliyetli sektörel paketlerden size özel gereksinimleri adresleyen uçtan uca kurumsal kaynak yönetim sistemlerine uzanan ürün ve hizmet gamından sizin için en uygun olanları hizmetinize sunuyoruz.

Özel Projeler

Özgün fikirler, özel gereksinimler, hassas ölçüler ve yüksek beklentiler için; Kurumsal ölçekte veya departman seviyesinde, ilk incelemeden uygulama sonrası desteğe kadar titizlikle projelendirerek hayata geçirdiğimiz özel projelerimizle hizmetinizdeyiz.

Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım ve bilişim projelerinizde güvenilir bir kılavuza ihtiyacınız olduğunda; planlama, yürütme, izleme ve kontrol proje süreçlerinizin tümünde yanınızda biz varız. Güvenli sulara çıkıncaya dek sizi yalnız bırakmayız.

Ekibimizle Tanışın

Yüksek uzmanlık seviyesinde, sürekli gelişimi savunan, çok yönlü düşünen, değişime açık, müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan kadromuz ile müşterilerimize profesyonel bir deneyim sağlıyoruz.

Murat DEVELİ

Genel Müdür

Onur PEHLİVAN

Genel Müdür Yrd.

Necati VATANSEVER

Proje Yöneticisi

Burak KOCAMAZ

Kurumsal Hesap Yöneticisi

Erman İŞBİLİR

Yazılım Geliştirme Ekip Lideri

Hasan BAİDOUN

Yazılım Geliştirme Ekip Lideri

Salih ACAR

Kıdemli Yazılım Mühendisi

Bilal BAYRAKTAR

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Mehmet Ali YİĞİT

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Tayfun TAN

Satış Müdürü

Bilal KILINÇ

Dijital Pazarlama Yöneticisi

Fatih AYBEK

Yazılım Destek Uzmanı

Merve HENDEK

Yazılım Destek Uzmanı

Beyza FERAHLI

Yazılım Destek Uzmanı

Muhammed ZAYTONEH

Yazılım Destek Uzmanı

Mohamad KARBEJHA

Yazılım Destek Uzmanı

Nuha ALRIFAI

Yazılım Destek Uzmanı

Nezahat DEVELİ

Muhasebe Sorumlusu

Eren MERT

RFID Danışmanı

Sayfa başına kaydırma butonu.