fbpx Üst bar özel içeriği
Bizi Tercih Edenler

Referanslarımız hali hazırda ürünlerimizi kullanmaya devam eden müşterilerimizdir.

Sinangil
Müşteri Ziyaretleri
Hayat Kimya Müşteri Ziyaretimiz

Müşterilerimizden Hayat Kimya‘yı ziyaret ettik. Satış Destek Müdürü Burçin Bey ve Satış Destek Uzmanı Dilber Hanım ile uzun yıllardır kullandıkları Three-S (Saha Ekip Yönetimi) uygulamasının Hayat Kimya’ya katma değeri hakkında sohbet ettik. Çok verimli bir sohbet oldu. Memnuniyetlerini ifade ettiler.

Kendilerine bizi ağırladıkları ve zaman ayırdıkları için teşekkür ediyoruz.

Biota Müşteri Ziyaretimiz

Müşterilerimizden Biota Laboratuvarları‘nda Ceyhan TIRPAN Bey’in ev sahipliğinde toplantımızı dün gerçekleştirdik. Kullanıyor oldukları SDR BYS (Bayi Yönetim Sistemi) ve Three-S (Saha Ekip Yönetimi) uygulamalarımız hakkındaki isterlerini dinledik. Bir çoğu uygulamada var olan modüller üzerinden Onur Bey ve Nuray Hanım’ın sunum ve anlatımları ile çözüme kavuştu.

Bizi ağırladıkları ve ikramları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Ender Gıda Müşteri Ziyaretimiz

Müşterilerimizden Ender Gıda’nın Beylikdüzü yerleşkesini ziyaret ettik. Bilgi Teknolojileri Müdürü Adil Bey ile SDR Ticari (Ticari Muhasebe) ve SDR Mobil (Saha Satış Programı) uygulamalarımız hakkında genel bir görüşme sağladık. Ayrıca Depo Otomasyonu modülümüzün pilot uygulamaları için planlamalar yaptık.

Bize vakit ayırdıkları için teşekkür ediyoruz.

Marmarabirlik Müşteri Ziyaretimiz

Sektörünün önde gelen markalarından Marmarabirlik’i ziyaret ettik. 2018 yılından bu yana Three-S (saha ekip yönetimi) uygulamamızı kullanarak elde ettikleri deneyim ve memnuniyetlerini dinledik.

Marmarabirlik ekibi, Three-S’in sunduğu imkanlarla perakende noktalarındaki kendi ve rakip fiyat hareketliliğini kolaylıkla izleyebildiklerini, sahadaki 15 merch ekibinin etkinliklerini derinlemesine raporlayabildiklerini ve ekiplerinin nerede olduklarını ve ne yaptıklarını gerçek zamanlı olarak kontrol edebildiklerini belirtti. Ayrıca, raf ve teşhir resimleri modüllerimizi kullanarak iş süreçlerini nasıl kolaylaştırdıklarını ve iyileştirdiklerini dile getirdiler.

Sahada daha etkin ve verimli çalışabilmek adına, çağrı merkezimiz ve bilet sistemimiz üzerinden hızlı destek alabileceklerini, ayrıca sahadaki merch ekipleri için WhatsApp grubundan anlık çözümler sağlanabileceği bilgisini ilettik.

Yağdıran Bey’in “Firmanızı ve uygulamanızı herkese tavsiye ediyoruz” ifadesi, bizi gururlandırdı ve doğru yolda olduğumuzu gösterdi.

Bizi ağırladıkları ve zaman ayırdıkları için başta Yağdıran Bey, Lale Hanım ve Gökhan Bey olmak üzere tüm Marmarabirlik ekibine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Sayfa başına kaydırma butonu.