Üst bar özel içeriği
Bizi Tercih Edenler

Referanslarımız hali hazırda ürünlerimizi kullanmaya devam eden müşterilerimizdir.

Sinangil
Bizi Tercih Edenler
Burçin Tüzemen

Three-S, farklı lokasyonlarda bulunan ve sayısal çokluğa sahip saha ekibimiz ile iletişim ve koordinasyon sürecini profesyonel bir şekilde yönetebilmemizi sağlıyor.

Burçin TÜZEMEN - Hayat Kimya
Rating: 7
Hayat Kimya

Three-S yazılımı ile sahadan veri toplama, saha ekibinin yönetilmesi, performans prim yönetimi, sipariş alma vs. gibi süreçlerimizi başarılı bir şekilde yönetiyoruz. Three-S yazılımı bu alanda pek çok işlevselliği içermesine rağmen ek geliştirme taleplerimizin yazılıma dahil edilmesi konusunda Açılım ekibi bize çok destek oldu. Ayrıca ekibin bizimle beraber sahayı gezip uygulamayı kullanacak kişilerle görüşmeleri projenin başarısını artırdı. Açılım firmasına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Erdal HAMSİ - Hayat Kimya
Rating: 6
Zırhlıoğlu

SDR mobil uygulaması ile sahada satış gücümüzü daha etkin ve verimli hale getirdik.
Bu noktada işimizi kolaylaştıran Açılımsoft ekibine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Fatih ZIRHLIOĞLU - Zırhlıoğlu
Rating: 6
Duru Bulgur

Açılımsoft sürekli kendini yenileyen, gelişmeye ve önerilere açık bir firma. Kaliteli ürün ve hizmetleriyle her geçen gün zorlaşan operasyonlarımızda destekleriyle hep yanımızdalar.

Mehmet ŞAKALAK - Duru Bulgur
Rating: 5
Bimat

SDR Ticari sistemine geçmeden önce muhasebe, BI raporlama ve mobil saha satış için farklı yazılımlar kullanıyorduk. SDR Ticari ile tüm süreçlerimizi tek bir yazılım sistemi ile yönetmeye başladık. Dolayısıyla uygulamalar arası entegrasyon sorunlarından kurtulduk. Ayrıca SDR Ticari’nin en önemli avantajı sektöre özel bir uygulama olmasının yanında firmamıza özel ek yazılım geliştirme taleplerinin de karşılanması oldu.

Rüstem GAZİOĞLU - Bimat
Rating: 6
Ceyhan TIRPAN - Biota

SDR Bayi Yönetim Sistemi, ticaretin gri alanlarını aydınlatıyor. Distribütörlerimiz ile karşılıklı güvenli ticaret yapmamızı sağlıyor. Satış ve dağıtımın dinamikleri üzerine kurulmuş yapısı bizim için büyük avantaj.

Ceyhan TIRPAN - Biota
Rating: 7
Fora Zeytin

Saha ekibi için kullanmış olduğumuz Thee-S sistemi çok kullanışlı. Tüm ekibin kontrollerini anlık sağlayabiliyoruz. Bizim için kritik öneme sahip olan fiyat, teşhir ve rakip aktivite bilgilerinin analizlerini yapabiliyoruz. Saha ekibinin routları ve gün içindeki çalışmalarını anlık görme imkanımız oluyor. Sistemdeki yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı sizleri tebrik ediyorum.

Nurdan ÖZDEMİR - Fora Zeytin
Rating: 6
Marmara Birlik

Three-S route yönetimi modülü ile hizmet verdiğimiz satış noktalarının GPS konumlarını harita üzerinden kuş bakışı görerek route planlamalarını yapabiliyoruz. Planlamış olduğumuz routların zaman ve yol analizlerini yaparak daha verimli routlara ulaşabiliyoruz. Saha ekibimizin genel, bölge ve kişi bazında route içi ziyaret performanslarını ve route dışı ziyaret performanslarını analiz edebiliyoruz. Ayrıca bizim için çok önemli olan teşhirlerin tüm resimlerine anında erişebiliyor ve raporlayabiliyoruz. En önemlisi en küçük ihtiyacımızda bile Açılım destek ekibi bizimle…

Yağdıran AÇIK - Marmara Birlik
Rating: 5
DyDo

3S yazılımı ile sahadan veri toplama, saha ekibinin yönetilmesi, performans prim yönetimi, sipariş alma vs. gibi süreçlerimizi başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 3S yazılımı bu alanda pek çok işlevselliği içermesine rağmen ek geliştirme taleplerimizin yazılıma dahil edilmesi konusunda Açılım ekibi bize çok destek oldu. Ayrıca ekibin bizimle beraber sahayı gezip uygulamayı kullanacak kişilerle görüşmeleri projenin başarısını artırdı. Açılım firmasına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Çınar ULUSOY - DyDo
Rating: 5
Doğuş Çay

Açılımsoft’un iletişim tarafı çok iyi bizim tarafımızdan iletilen hiçbir konu açıkta kalmıyor, hızlı bir şekilde çözüme kavuşuyor. Buda projenin başarısına ve toplam kaliteye etki ediyor. Three-S öncesi yöneticiler tarafından ekiplerin kontrolü ve denetimi zor oluyordu. Yönetici mobil uygulaması sayesinde yöneticiler, ekiplerini gün içinde ve gün sonunda rahatça kontrol ediyor ve bu sayede ekiplerin performansını yukarı çekmek için planlama yapıyorlar. Anlık ve gün sonunda yapılan işleri bilgisayarı açmadan telefondan kontroller yapılabiliyor. Buda ciddi anlamda bize zaman kazandırıyor.

Mustafa KÖSE - Doğuş Çay
Rating: 5
Sleepy

Saha operasyon ekibimiz Three-S sayesinde route planında belirlenen noktalarını GPS kontrollü ile ziyaret ederek bizim için çok kıymetli olan Fiyat, Aktivite, Stok, Raf Uyumu, Raf Resmi, Ön Yüz ve Raf Payları gibi verileri kolaylıkla topluyorlar. Toplanan bu veriler üzerinden ihtiyacımız olan tüm rapor ve analizleri yapabiliyoruz. Ziyaret performans analizleri sayesinde en doğru route planlarını yaparak ölçebiliyoruz. Ayrıca Açılım ekibinin proje sırasında ve sonrasındaki destek yönetimini tebrik ediyorum.

Hadi Kuru - Sleepy
Rating: 5
Sayfa başına kaydırma butonu.