fbpx Üst bar özel içeriği

Bayinizin Ticari Uygulamasından Direkt Veri Çekme

Neden?

“Ölçemediğinizi kontrol edemezsiniz.”

Bayilerinizin perakende noktalarındaki ürünlerinize ait satış operasyonlarını izlemeniz, hangi noktalara, hangi ürünlerinizin ne koşullarda satıldığı gibi konuları takip etmeniz, ticaretiniz için hayati önem taşır. 

Ürün yaşam döngüsü verileri, başarılı ölçümleme ve etkili planlamalar için ihtiyacınız olan metrikleri içerir, karar destek mekanizmasını harekete geçirir. İşletmeniz için sürekli iyileştirme ve kârlı büyümeyi artırmanın yeni yollarını keşfetmenizi sağlar.

Bu verilere erişim sağlamanın yollarından biri de müşterinizin ticari programından direkt veriyi çekmektir.

Nasıl Çalışır?

“Ticaretinizin gri alanlarını aydınlatın.”

Bayinin ticari programından ürünlerinize ait satış, stok, iade gibi kritik verilere web servisi üzerinden otomatik olarak veri çekmenizi sağlıyoruz.

Bayi tarafında bir maliyet ve operasyonel efor oluşmadan, ihtiyacınız olan önemli verilere kolayca sahip olabilirsiniz. Proje ve operasyonlarınızı hızlı ve güvenilir verilerle sürekli iyileştirebilir, karar destek mekanizmanızı etkinleştirebilirsiniz.

Zengin verilerle değerli raporlar oluşturun.

Derinlemesine analizlerle, etkili sonuçlar elde edin.

Duru Bulgur

Açılımsoft sürekli kendini yenileyen, gelişmeye ve önerilere açık bir firma. Kaliteli ürün ve hizmetleriyle her geçen gün zorlaşan operasyonlarımızda destekleriyle hep yanımızdalar.

Mehmet ŞAKALAK - Duru Bulgur
Rating: 5
Ceyhan TIRPAN - Biota

SDR Bayi Yönetim Sistemi, ticaretin gri alanlarını aydınlatıyor. Distribütörlerimiz ile karşılıklı güvenli ticaret yapmamızı sağlıyor. Satış ve dağıtımın dinamikleri üzerine kurulmuş yapısı bizim için büyük avantaj.

Ceyhan TIRPAN - Biota
Rating: 7

Online Toplantı Planlayın

İşinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım

Projeniz için bir ön görüşme gerçekleştirelim. İsterlerinizi dinleyip yol haritası oluşturalım.

Sayfa başına kaydırma butonu.