ÜRÜN VE HİZMETLER

 • SDR Central

  Ulusal bayi ağlarından çok uluslu küresel dağıtım zincirlerinin yönetilmesine kadar ölçeklenebilen modüler, özelleştirilebilir ve sürdürülebilir yapısıyla beklentilerinizi bir üst seviyeye taşıyarak kurumsal seviyedeki tüm gereksinimlerinize yanıt verecek yazılım sistemidir.

  SDR Central Bayi Yönetim Yazılımı ile tüm bayilerinizin stok ve satışlarını takip edebilir, Bayinizin satış yaptığı parkende noktalarını izleyebilir, merkeze dayalı fiyat ve promosyon süreçlerini yönetebilir, Bayi alım ve sevkiyat işlemlerini optimize ederek karlılığınızı en seviyeye çıkartabilirsiniz.

 • Three S

  3S, satış sonrası destek süreçlerinin verimliliğinin artırılmasını hedefleyen bir Merchandising çözümüdür. Uygulama teknik içeriği ve yenilikçi yönleri sebebiyle TÜBİTAK ARGE desteği almayı başarmıştır.

  3S Sistem dâhilindeki Web, Windows ve Mobil uygulamalar ile müşterilerimiz Merch ekiplerince ziyaret edilen satış noktalarındaki; ürünlerinin ve rakip ürünlerin Fiyat, Aktivite, Stok, Raf Uyumu, Raf Resmi Çekme, Ön Yüz ve Raf Payları gibi kritik bilgileri kolaylıkla toplayabilir. Toplanan bu bilgiler üzerinden Bölge, Şehir, Satış Noktası, Satış Şubesi, Üretici, Marka, Ürün Grubu ve Ürün bazında her türlü analizi yapabilirler. Bu analizler doğrultusunda kendi ürünlerinin fiyat ayarlamasını ve aktivite planlarını çok verimli ve etkin yapabilirler.

 • SDR Ticari

  SDR Rekabette öne çıkmak isteyen firmaların sektöre özel iş ihtiyaçlarına, modüler yapısı ve zengin fonksiyonelitesi ile "paketleşmiş" hazır bir çözüm sunarken, uyarlanabilir esnek yapısı sayesinde tüm süreçlerinin verimli yönetilmesi ve karlılığı arttırmayı hedefleyen dinamik bir platform oluşturur. SDR, iş ortaklarınız, tedarikçileriniz, müşterileriniz ile değer katan karlı ilişkiler kurmanızı ve iş süreçlerinizi verimli yönetmenizi sağlayan zengin bir ERP çözümü olarak teknolojiyi avantaja dönüştürür. SDR ile entegre çalışan SDR Mobil uygulaması ile sahada Tablet üzerinden Sipariş alabilir ve araç üzerinde anında entegre printer ile Fatura kesebilirsiniz.
  SDR BI uygulaması ile toplanan tüm verileri analiz edebilirsiniz.
  Detaylar için tıklayınız.

 • SDR Mobil Ailesi

  Android veya Windows 8 tabanlı mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş SDR mobil uygulama ailesiyle ziyaret, rut, sipariş, sevkiyat, kampanya, ürün ve müşteri bilgilerini Açılım yorumuyla bir araya getiriyoruz. Satış temsilcisinin hayatını kolaylaştırırken merkezdeki yöneticilere ise tam görünürlük ve kontrol sağlıyoruz.
  SDR Mobil uygulaması kolay kurulan kolay güncellenebilen çok kapsamlı bir mobil uygumadır. SDR Mobil Windows market ve Android marketten indirilerek kurulabilmektedir.
  SDR Mobil uygulaması tüm ticari paket ve ERP’lerle entegre çalışabilme alt yapısına sahiptir.
  Detaylar için tıklayınız.

Birinci Sınıf Destek

Dünya standartlarında yazılım, dünya standartlarında hizmet ve desteği olmadan pek bir şey değildir. Açılım ürünlerine yaptığınız yatırımlardan en etkin şekilde faydalanmanız ve ticari operasyonlarınızda en yüksek seviyede verim alabilmeniz için, birinci sınıf yazılım sistemlerimizi, birinci sınıf destek hizmetlerimizle tamamlıyoruz.

Toplam Kalite

Bizler, gelecekteki uzun vadeli başarımızın da ancak kaliteye olan adanmışlığımız vesilesiyle devam edeceğine inanıyoruz. Bu sebeple toplam kalite, bizim iş ve hayata olan yaklaşımımızın tüm çalışmalarımızda kendini gösteren Açılım tarzında bir ifadesidir.

Size Özel Dokunuşlar

Ürün ve hizmetlerimizde müşterilerimize en üst seviye esneklik sağlamaya özen gösteriyoruz. Çözümlerimizde müşterilerimizin özgün gereksinimlerini mutlaka dikkate alıyor ve farklı gereksinimlere cevap verebilmek için teknolojiyi ustalıkla kullanıyoruz.

Neden Açılım?

Karşılıklı fayda anlayışı içerisinde müşteri memnuniyeti ve toplumsal fayda Açılımda ticari kardan önce gelmektedir. Sağladığımız operasyonel mükemmellik, makul uygulama süreleri ve gerçekçi maliyetler ile müşteri memnuniyetinin sürekli iyileştirilmesi kadar uzun vadede sürdürülebilir olması da Açılım kültürünün bir parçasıdır.

 • İhtiyaca Yoğunlaşır
 • Müşteri odaklı işbirliği ile rekabet avantajı sağlar
 • Uzun vadeli başarıları amaçlar
 • Talepleri hızlı ve etkili bir şekilde karşılar
 • Sürdürülebilir kalite sağlar
 • Beklentilerin aşılmasını hedefler

Ne Öneriyoruz?

Bizler Açılım'da, iş dünyasının problem ve gereksinimlerine uygun yazılım ve teknoloji ürünleri geliştiriyoruz. Bunu yaparken öncelikle hizmet vermekte olduğumuz iş dünyasını doğru anlamaya gayret gösteriyoruz. Sahadan hiçbir zaman ayrılmıyoruz. Satış temsilcisiyle birlikte sipariş yazıyor, bölge müdürüyle verimlilik analizi yapıyor, depocuyla birlikte müşteriye sevkiyat planlıyoruz.

Proje ekibimiz, özel hedeflerinizi tamamen anlamak ve tüm gereksinimlerinizle birlikte olası riskleri de öngörebilmek için ilk talep aşamalarından itibaren müşterilerimizle yakın temas halinde çalışırlar. Gereksinimlerinizi açık bir şekilde idrak edebilmek ve en üst seviyede uyumluluğu sağlayabilmek için çaba göstererek en etkili iş birliği ortamını sizinle birlikte temin ederler.

Bizim çözümlerimiz her müşterinin kendine özgü ihtiyaçlarıyla uyumludur. Hızlı ve kolay uyarlanabilen hazır paketlerden, tamamen özel projelendirilen terzi dikimi yazılım sistemlerine kadar ürün ve hizmetlerimiz arasından size en uygun olanlarını birlikte belirleriz. Müşterilerimizin stratejik hedeflerine en uygun çözümleri geliştirmek konusunda esnek davranırız.

Bizler, müşteri odaklı kültürümüzle, proje süreçlerinin yürütülmesi ve ortaya çıkan sonuçların kalitesiyle olduğu kadar esnekliğimiz ve rekabetçi proje maliyetlerimizle ayırt ediliriz. Müşterilerimize söz vermeden önce iyi düşünür ve projelerimizi söz vermiş olduğumuz süre ve maliyetlerde tamamlarız.