Doğanay Gıda ERP Sistemi

ERP, Bayi Yönetimi, Satış Sonrası Destek

Başlarken

Doğanay Gıda, kurulduğu günden beri, sektörde her zaman kaliteli hizmet, dürüstlük, saygı ve sevgiyi önde tutan çalışma ilkeleriyle, “DOĞANAY” adını kaliteyle eşanlamlı kılmıştır. Bundan dolayı da tüketicilerin devamlı talep ettiği bir ürün haline gelmiştir. Kurulduğu günden beri, istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdüren firmamız birçok Distribütör, Bayi ve Perakende noktalarına ürünlerini ulaştırmaktadır.

Projeler

Doğanay Gıda Açılım tarafından geliştirilen uçtan uca 3 ayrı uygulamayı kullanmaktadır.

ERP

Merkezde Finans Muhasebe ve Üretim dahil tüm modüleriyle ERP uygulaması kullanılmaktadır.

Bayi Yönetim Sistemi

Şu anda 80 olan ve sayıları sürekli artan, Distribütör ve Bayilerimizde SDR Bayi Yönetim Uygulamasını kullanılmaktadır. Dağıtım sektörüne özel geliştirilen SDR sistemi ile bayilerimizin satış ve stok bilgileri takip edebilmekteyiz. Bu kapsamda Doğanay Merkeze SDR Central, Bayilere SDR, Satış Temsilcilerine de SDR Mobil uygulaması kurulmuş ve bu uygulamalar Doğanay Merkezdeki ERP’mizle tam entegre çalışmaktadır.

3S Satış Destek Sistemi

Sahada bulunan Merch ekiplerimizin, doğru, etkili ve verimli bir şekilde yönetilebilmesi noktasında, Açılım’ın geliştirmiş olduğu 3S (Sales Support System) uygulaması yazılımını kullanmaktayız. Sayıları 40 kadar olan bu ekibi etkili bir şekilde yönetmekteyiz.

Ne dediler?

Sektörümüzün ihtiyacı olan, böyle bir yazılımı geliştirdikleri ve firmamızda kullanılmasına yardımcı oldukları için Açılım Bilgisayar A.Ş’ye teşekkür eder. Daha uzun süre kendileri ile çalışmayı temenni ederiz.
Rafet Doğanay