Zırhlıoğlu Group Kurumsal Disiplin Projesi

ERP, Franchise ve Şube Yönetimi

Başlarken

Zırhlıoğlu Şirketler Grubu’nun ihtiyaçlarına göre tanımlanmış olan gereksinimlerini karşılamak üzere Kurumsal Yazılım Sistemi Projesinin geliştirilmesi ve uyarlanması Açılım tarafından sağlanacaktır.

Proje ve Hedefler

Proje kapsamında geliştirilecek ve uyarlanacak olan yazılım sistemi, Zırhlıoğlu Şirketler grubu bünyesinde gerçekleşmekte olan Satış, Satınalma, Finansal, Muhasebe, Maliyet, Franchise Yönetimi, Şube Yönetimi, Cash and Carry , Depo ve Stok Yönetimi süreçlerinin, yeni yazılım sistemi üzerinden yürütülebilmesini sağlayacaktır. Proje kapsamında kullanılacak olan uygulama çerçevesi, sisteme daha sonra dahil edilmek istenilecek farklı fonksiyonları da destekleyebilecek yapıda, genişlemeye müsait bir temel oluşturacaktır. Uygulama çerçevesi üzerine bina edilecek olan ve müşteri gereksinimini karşılayacak olan yapı, modüler olarak genişlemeye uygun olarak bina edilecektir.

Firma Hakkında

80 Yıllık perakendecilik sektörü tecrübesine sahip bir aile şirketiyiz. 250 kişilik büyük bir ekibimiz var. Mağazacılık, Distribütörlük, Dış Ticaret ve Private Label Üretimi olmak üzere 4 farklı kanalda operasyonları yönetiyoruz. Bakkal, Market, Büfe, Kantin, Restaurant, Yemekhane, Otel, Yurt, Özel Kuruluşlar, Kamu Kurumları vb. 20’den fazla müşteri grubuna hizmet vermekteyiz.
Stratejik Hedeflerimiz
  • Türkiye’de uluslararası kaliteye sahip bir Tedarik Zinciri Sistemi kurmak
  • 2016 yılında 14 Gross, 10 Franchise Mağazaya ulaşmak
  • 2020 yılında Türkiye’de lider tedarikçi olmak (35 gross, 70 Franchise Mağazası, 7 Bölgede Ev Dışı Tüketim dağıtım ağı)
  • 2023 yılında Uluslararası alanda Mağazacılık yapmak

Sosyal Sorumluluk Hedeflerimiz
  • Perakendecilik & Edt sektöründe Küçük Esnaflara Rekabet Gücü kazandırmak
  • 2015, Her yıl 100 Müşterinin Mağaza Yapılandırmasını yönetmek
  • 2015, Müşterilerimizle Ortak Satış Noktası oluşturmak
  • 2016, Edt Müşterilerine Mutfak Eğitimleri vermek

Ne dediler?

Açılım tarafından geliştirilen yazılım sistemleri ile kurumsal süreçlerimizi tümüyle kontrol altına alarak gücümüze güç katmayı hedefliyoruz.
Mehmet Zırhlı