HAKKIMIZDA

Açılıma Hoşgeldiniz

2000 Yılında Kurulan Açılım Bilgisayar A.Ş. 2003-2005 arasında ARGE ve Ürün Geliştirme Faaliyetleri yürütmüştür. Bu iki yıllık süre içerisinde yazılım alt yapısında, TÜBİTAK-TEYDEB desteğiyle tamamen yerli imkânlarla geliştirilmiş olan açık kaynak kodlu uygulama geliştirme omurgası olan Always Framework (Anadil Platformu)'u kullanan iki firmadan biridir. Yürüttüğü özgün projeler sebebiyle 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesine girmiş ve faaliyetlerine burada devam etmektedir. Açılım Bilgisayar 2000 senesinden bu güne satış ve dağıtım sektörüne özel uygulamalar geliştirmekle birlikte, yazılım teknolojileri alanında araştırma ve geliştirmeye yatırım yapan bir teknoloji firması olma özelliğine de sahiptir.

Açılım Bilgisayar olarak yazılım sistemlerimizin tümünde çoklu dil desteği ve yerelleştirme seçenekleriyle birlikte yurt içinde hizmet vermekte olduğumuz kurumsal müşterilerimizin yurt dışı satış ve dağıtım organizasyonlarını da ürün ve hizmetlerimizle desteleyebilmek için gayret göstermekteyiz. Müşterilerimizin küresel operasyonlarındaki gereksinimleri projelendirip çözümlerimizi hayata geçirerek müşterilerimize tüm dünya operasyonlarını tek merkezden yönetim ve kontrol olanağı sunabilmeyi hedefliyoruz.

Hizmetler

Açılımda geliştirdiğimiz ürünler ve vermekte olduğumuz hizmetlerle orta büyüklükteki firmalardan çok uluslu Dünya şirketlerine kadar farklı ticari ölçeklerdeki müşterilerimizin özgün ve sektörel gereksinimlerine hitap ediyoruz.

Sistemlerimizde çoklu dil desteği ve yerelleştirme seçenekleriyle birlikte müşterilerimizin küresel operasyonlarındaki gereksinimleri projelendirip çözümlerimizi hayata geçirerek tüm dünya operasyonlarını tek merkezden yönetim ve kontrol olanağı sunuyoruz.

İşletmenizin ihtiyacını birlikte belirleyerek, tamamı hazır fonksiyonlardan oluşan uygun maliyetli sektörel paketlerden size özel gereksinimleri adresleyen uçtan uca kurumsal kaynak yönetim sistemlerine uzanan ürün ve hizmet gamından sizin için en uygun olanları hizmetinize sunuyoruz.

 • Sektörel Ürünler

  Dağıtım, satış ve satış sonrası destek başta olmak üzere farklı iş alanlarının farklı gereksinimlerini en üst seviyede karşılayabilmek üzere geliştirilmiş, tümüyle özelleştirilebilir paket ürünlerimizle, sektörel hassasiyetlerinizi es geçmeden adrese teslim çözümler sunuyoruz.

 • Özel Projeler

  Özgün fikirler, özel gereksinimler, hassas ölçüler ve yüksek beklentiler için; Kurumsal ölçekte veya departman seviyesinde, ilk incelemeden uygulama sonrası desteğe kadar titizlikle projelendirerek hayata geçirdiğimiz özel projelerimizle hizmetinizdeyiz.

 • Kurumsal Kaynak Yönetimi

  Rakiplerinden ayırt edilebilmek, endüstri standartlarının üzerine çıkmak ve kendine özgü farklılıklar oluşturmak isteyen işletmeler için temeli sağlam ve özelleştirilebilir ERP çözümlerimizle Açılımdayız.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Yazılım ve bilişim projelerinizde güvenilir bir kılavuza ihtiyacınız olduğunda; planlama, yürütme, izleme ve kontrol proje süreçlerinizin tümünde yanınızda biz varız. Güvenli sulara çıkıncaya dek sizi yalnız bırakmayız.