Yalt Akıllı Şarj Bisikleti Projesi ERGEAR firması ile ortak geliştirilmiş bir üründür. Ürün; Mobil Yazılım, mobil yazılımı kontrol eden Web Yazılımı ve Bisikletin kendisinden oluşmaktadır. Projenin en önemli özelliklerinden biri web yazılımı üzerinden ödül tanımları yapılabilmektedir.

Ürünün satış faaliyetleri EGEAR ile birlikte yürütülmekte olup ilk olarak İstanbul Büyük Şehir Belediyesine 200 Adet verilmiştir. Yakın bir zamanda bir çok parkta ürünümüz kullanılmaya başlanacaktır.


Özel Pedal Sistemi

Çift taraflı ters somunla sabitlenmiş poliüretan kaplı döküm pedal sistemimiz kullanıcının ayağı pedaldan kurtulamayacak şekilde özel tasarlanarak imalathanemizde üretilmiştir.


Paslanma Koruması

Kataforez dış etkenlerin metal yüzeyinde oluşturduğu korozif etkiyi engellemek amaçlı yapılan elektrokimyasal bir kaplamadır. Genellikle kullanılan kimyasal su bazlıdır ve elektrik akımını ileten tüm metallere kataforez kaplama yapılabilir. Boya öncesi metal yüzeyine uygulanabilir. Uygulama amacı estetik görünümden çok paslanmaya karşı metali korumaktır. Çevreye zararı olmayan ve katı atık üretmeyen kaplama sistemi sayesinde süre sınırı olmaksızın korozyon koruması yapılmaktadır.


IP66 Su Geçirmezlik

Sistemin özel tasarımı sayesinde data kartı, USB girişi ve motor haznesi IP66 su geçirmezlik standartına sahiptir. Yüksek basınçlı su jeti etkisinde su geçirmeyen bisikletimiz paslanmazlık koruması ve geçirmezliği sayesinde tuzlu su etkisindeki sahil bölgelerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Akıllı Bisiklet Modelleri

OUTDOOR
IP 66 Su geçirmezlik ve paslanmaya karşı hesaplanamayacak kadar uzun süre dayanımı gerekçesiyle halka açık dış mekan, park, bahçe vb alanlarda kullanım için ideal ürünüdür.

NATURAL
Paslanmaz iskelet üzerine teak ağacı kaplanarak imal edilmiş ürünümüz outdoor ürününün tüm özellikleri yanı sıra istenilen logo ve marka CNC ile yüzeylere işlenerek özelleştirilebilmektedir.

BLACK EDITION
Yek pare olarak karbon fiberden imal edilen ürünümüz yüksek mukavemet, yıpranmaya karşı yüksek direnç ve kırılmazlık özelliklerine sahiptir. Ürünümüz özellikle üniversiteler, kütüphaneler ve havalimanları için idealdir.Yekpare Tasarım

Piyasadaki rakiplerinin aksine ürünümüz ek yersiz, dikişsiz, kaynaksız tasarlanarak heykeltıraşlar eşliğinde hazırlanmıştır. Yekpare olmasının en büyük avantajları yüksek mukavemet, paslanma koruması ve eşsiz estetik görünüştür.


Endüstri 4.0 Uygulaması

4. Sanayi Devrimi, birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini ve üretim teknolojilerini içeren kolektif bir terimdir. Bu devrim nesnelerin interneti, internetin hizmetleri ve siber-fiziksel sistemlerden oluşan bir değerler bütünüdür. Ürünümüz bünyesinde bulunan AKL01 Chipset sayesinde sistemimiz telefonun mobil verisini kullanarak kendi ve kullanıcı ile ilgili tüm dataları Master App ile paylaşmaktadır.


CE Belgeli Ürün

AB’nin uyulması mecburi olan bir takım Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında ürünlere iliştirilen bir işaret olduğu için, söz konusu mevzuat kapsamına giren ve AB üyesi ülkelerde piyasaya arz edilecek olan ürünlerin bu işareti taşıması zorunludur. Belgelendirme kapsamına giren direktiflerde gereken testler yapılarak ürünümüze CE belgesi alınmıştır.Akıllı Chipset


Tasarlanan elektronik kart pedala bağlı olarak elektrik üreten dinamo veya alternatörden üretilen gerilimi sürekli kontrol eden ve mobil telefonları şarj edecek uygun akım ve gerilimi sağlayan bir tasarımdır. Ayrıca pedalı çevirme hızınıza bağlı olarak harcadığınız kaloriyi mobil cihazınızda görüntüleme olanağı sağlayan donanım ve yazılıma da sahiptir.