Bayi Yönetim Sistemi

SDR Central Bayi Yönetim Yazılımı ile tüm bayilerinizin stok ve satışlarını takip edebilir, Bayinizin satış yaptığı parkende noktalarını izleyebilir, merkeze dayalı fiyat ve promosyon süreçlerini yönetebilir, Bayi alım ve sevkiyat işlemlerini optimize ederek karlılığınızı en seviyeye çıkartabilirsiniz.

Ticari Paket

SDR Rekabette öne çıkmak isteyen firmaların sektöre özel iş ihtiyaçlarına, modüler yapısı ve zengin fonksiyonelitesi ile "paketleşmiş" hazır bir çözüm sunarken, uyarlanabilir esnek yapısı sayesinde tüm süreçlerinin verimli yönetilmesi ve karlılığı arttırmayı hedefleyen dinamik bir platform oluşturur.

Mobil Satış Sistemi

SDR Mobil uygulaması kullanımı kolay, kurulum ve güncellenmesi basit, çok kapsamlı bir mobil uygumadır. SDR Mobil Windows market ve Android marketten indirilerek kurulabilmektedir. SDR Mobil uygulaması tüm ticari paket ve ERP’lerle entegre çalışabilme alt yapısına sahiptir.

Merchandising

Three-s, satış sonrası destek süreçlerinin verimliliğinin artırılmasını hedefleyen bir Merchandising çözümüdür. Three-s ile Merch ekiplerince ziyaret edilen satış noktalarındaki; ürünlerin ve rakip ürünlerin Fiyat, Aktivite, Stok, Raf Uyumu ve Ön Yüz gibi kritik bilgileri kolaylıkla toplanabilmektedir.

Son Projeler

BİZDEN HABERLER

3
Three S’e Tübitak'tan destek

Three S projemiz sistem genelinde kullanılan çok platformlu mobil uygulama alt yapısı ve eş zamanlı web ve windows uygulama arayüzleriyle ile Tübitak tarafından desteğe uygun görülmüştür.

1
Açılım Yetkilendirilmiş Turquality Danışmanlık Listesinde

Açılım Bilgisayar Turquality Danışmanlık Listesinde yer almaya hak kazanmıştır. TURQUALITY®, olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

4
Pedalı Çevir Telefonu Şarj Et

Akıllı Bisiklet Türkiye’nin ilk ve tek gerçek interaktif akıllı enerji bisikletidir.

İnsanın vücudunda üretilen kinetik enerjiyi elektromekanik sistemler kullanılarak elektrik enerjisine çeviren sistemimiz türünün tek temsilcisidir.

2
PRYM FASHION Açılım Softu Tercih Etti.

Dünyanın en eski markalarından Prym Fashion, Türkiye ve dünyanın önemli tekstil markalarına metal düğme , çıt çıt vb gibi aksesuar malzemeleri sağlayan en önemli tedarikçilerden bir tanesidir. Prym bir Alman firmasıdır. Türkiye'deki yerel ortak girişimi ile Türkiye'deki faaliyetleri devam etmektedir.

Müşteri Yorumları